KLIK!22:07, 02 lipca 2007
84 - list od KATa
 
w odpowiedzi na czarną listę zespołów propagujących satanizm (było tu) :
""Po usilnych prośbach ze strony mediów chcielibyśmy się odnieść do czarnej listy zespołów propagujących satanizm. Otóż jest nam niezwykle miło, że znaleźliśmy się w końcu na jakiejś liście i to na pierwszym miejscu, bez żadnej protekcji i znajomości, co jest niewątpliwie jednym z naszych największych sukcesów. Lista, która sama w sobie jest niezłym przebojem, wyróżnia nasz zespół tak, jak nawet nie marzyliśmy. Serdecznie dziękujemy Panu Nowakowi, że pozwolił nam się znaleźć w tak doborowym towarzystwie i zachęcamy do tworzenia innych list (tym razem bliżej związanych z muzyką), w końcu tym się głównie zajmujemy. Choć wcześniej proponowałabym zaczerpnąć bardziej dokładnych informacji na temat artystów, o których Pan Nowak się wypowiada".

"Ponieważ nikt nie jest doskonały, chętnie uzupełnię niedobór Pańskiej wiedzy. Domniemujemy, że powodem naszej obecności na owej liście jest najnowsza płyta zespołu Kat - »Mind Cannibals«, na której z pewnością doszukał się Pan »niepoprawnych treści«. Nie wchodząc w szczegóły pragnę poinformować, że płytę można nabyć legalnie w USA, Europie oraz w Japonii i jeszcze nikomu nie udało się rozszyfrować, jakie jest nasze »prawdziwe przesłanie«. Dopiero Pan Nowak odkrył tak mocno skrywaną prawdę. I tu widzimy wyższość polskich parlamentarzystów nad zagranicznymi ignorantami, którym (jak myślimy) jedynie dolary w głowie. Proponujemy zatem nie zakazywać sprzedaży płyty »Mind Cannibals«, lecz dogłębnie ją poznać. Szczególnie przesłuchując utwory od tyłu. Jak wiadomo w taki sposób instaluje się przesłanie podprogowe. Istnieje jednak pewien problem. Jedynie z oryginalnej płyty można odczytać owe przesłanie. Kopie i utwory w postaci MP3 jak i utwory z »Mind Cannibals« przesyłane za pomocą Internetu pozbawione są odpowiedniego zakresu częstotliwości, co powoduje, że są bezużyteczne dla naszych celów. Należy główną uwagę zwrócić na utwory »Judas Kiss, »Religious Cash« i »I've Been Waiting«. Mamy jednak nadzieję, że w Polsce nie zostaniemy potraktowani jak Salman Rushdie przez ajatollaha Chomeiniego w Iranie. W końcu żyjemy w kraju demokratycznym.

Kończąc ten trochę przydługi wywód, jeszcze raz pragnę podziękować za wyróżnienie i zapraszam na nasze koncerty.

Z poważaniem
Manager zespołu Kat
Kasia Dąbrowska"."


rozbawiło mnie to, szczególnie część pierwsza. może i wypowiedź nie jest lotów najwyższych, ale w końcu nikt nie ma obowiązku się tłumaczyć, że nie jest wielbłądem. Zresztą, komu.. ;-)
(stąd i tam też ciąg dalszy)

(angouleme), szatański wielbłąd
powered by Ownlog.com